niedziela, 4 grudnia 2011

orangeee!

Heeloł. :) Dzisiaj również sucha notka, z powodu braku czasu. :(
Co tam u Was słychać moi drodzy? :) Czy Wy również tak jak ja nie możecie doczekać się świąt? ;> Mamy już grudzień, a za oknem ani grama śniegu, tylko deszcz, deszcz i deszcz. :( Nienawidzę takiego klimatu. :(
Dziś popołudnie odpoczyknu. :) A od jutra znów nauka. :( Eh, czy to się kiedyś skonczy? :(
Za godzinkę zobaczę mojego Kochanego. :* Nie mogę się doczekać. :)

Mam dla zainteresowanych, filmik z otwarcia Klubu Pomarańcza w Łodzi, o którym Wam niedawno opowidałam. :) Naprawdę warto obejrzeć! Mega żałuję, że jednak tam nie pojechaliśmy, bo po tym co zobaczyłam na tym filmiku doszłam do wniosku, że to otwarcie jednak było warte swojej ceny. Muszę się tam znaleźć jak najprędzej, nie mogę się doczekać imprezy w tym klubie. :)
Najbardziej jestem ciekawa KOLINY. Dziwczyna gra na skrzypcach do wszystkich utworów granych przez DJ-i. Nawet znalazły się akrobacje. :) Zresztą, zobaczcie sami:
I jak Wam się podoba? Bo ja jestem zachwycona. W końcu otworzono coś na poziomie, gdzie napewno będe zbierać się tłumy z całego województwa, a może nawet i Polski. :)

Prawie wszystko było w nim idealnie dopracowane, jak widać na filmie, dlatego tak bardzo opóźniało się otwarcie. Jednak chyba było to ' wyidealizowane ' i organizatorzy troszeczkę się tym zachłysneli, ponieważ, pomineli bardzo mały, a zarazem ogromnie ważny szczegół. Wpuszczono klienta, który ' przemycił ' ze sobą gaz pieprzowy i rozpylił go podczas imprezy. Podobno ludzie uciekali wszędzie.
Według mnie to nie odstraszy klientów, bo klub prezentuje się na ogromnie wysokim poziomie i mimo tego incydentu, fale ludzi się tam zjeżdżają. ;)

Tak naprawdę, to tylko tym chciałam się z Wami podzielić. :)

Teraz uciekam powoli się szykować i w końcu posprzątać łóżko, bo leżę w nim od samego rana, ha!

Buuuziaaaki! ;*

5 komentarzy:

 1. nie pamiętam kiedy ostatnio w święta było tak naprawdę zimowo i śnieżnie.. ehh;)

  OdpowiedzUsuń
 2. co do nauki to ja się pocieszam tym, że po maturze będziemy mieć dłuugie wakacje;)

  OdpowiedzUsuń
 3. o kurcze, ale bym sobie poszła do takiego klubu.... mega! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. hmm ja w sumie też nie lubię, wolę zapłacić więcej i pójść do sklepu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. This is first time i visited this blog but love your post...
  toronto limousine services

  OdpowiedzUsuń